5 najlepszych kamer do monitoringu

5 najlepszych kamer do monitoringu

Systemy monitoringowe, montowane obecnie niemal wszędzie, są jednym z najlepszych sposobów na zabezpieczenie swojego mienia przed kradzieżą oraz innymi niepożądanymi zdarzeniami. Obecnie na rynku istnieje bardzo wiele kamer, spośród których należy dokonać właściwej decyzji zakupowej. Można jednak znacząco zawęzić pole poszukiwań, skupiając się na najlepszych produktach, które odbiegają od reszty stawki. Tak więc warto przyjrzeć się 5 najlepszym kamerom do monitoringu, które warto zainstalować w swoim systemie.

Ranking najlepszych kamer monitoringowych

Na samym początku trzeba być świadomym, że w dobie współczesnej technologii, najwyższą jakość zagwarantuje nam kamera ip monitoring. W związku z tym każda z 5 najlepszych kamer, będzie oczywiście kamerą realizującą swoje zadania w tej technologii. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny wśród 5 najlepszych kamer, na piątym miejscu, plasuje się kamera Dahua, a dokładniej model HFW1320SP-W-0280B. Posiada ona wszystkie niezbędne funkcje, a także zadowalające parametry.

Zaraz po niej solidnością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz jakością odznacza się popularna kamera Overmax CAMSPOT 4.8. Wyżej znajdują kolejne dwa modele Overmax z serii camspot, a mianowicie CAMSPOT 4.5, realizująca nagrania w jakości full hd oraz CAMSPOT 4.4, która posiada dodatkowe czujniki ruchu i ulepszoną komunikację bezprzewodową.

Ostatnią, piątą kamerą jest następny przedstawiciel pierwszego przedstawionego producenta. Jest to Dahua IPC-A26P, dzięki której oprócz podstawowych funkcji i możliwości reprezentowanych przez wcześniej wymienione modele, możemy korzystać również z dwukierunkowej komunikacji audio, czy też funkcji śledzenia obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć + 10 =