Co zamiast szyldu, czyli o nowoczesnych formach reklamy

Co zamiast szyldu, czyli o nowoczesnych formach reklamy

W dzisiejszych czasach nawet najbardziej oryginalne szyldy nie rzucają się już w oczy. Przechodnie otoczeni są nimi z każdej strony i przyzwyczaili się do ich widoku. Czym powinniśmy je więc zastąpić? Z pomocą przychodzą nowoczesne formy reklamy. Przedstawiamy nasze propozycje.

Zaangażowanie elektroniki

Rozwiązania analogowe powoli odchodzą do muzeów. W świecie zdominowanym przez nowe technologie króluje elektronika. Nad wejściem do sklepu czy siedziby firmy warto zamontować zatem tablicę led. To stosunkowo niedrogie rozwiązanie sprawi, że będziemy się wyróżniać i zwiększy nasze szanse na pozyskanie nowych klientów.

O krok dalej

Na elektronicznych tablicach nasza kreatywność nie musi się jednak skończyć. Jeżeli dostępna przestrzeń oraz nasz budżet na to pozwalają, na wybranej ścianie zamontujmy telebim led. Możemy na nim wyświetlać dostępne promocje produktów lub ciekawe pozycje z oferty firmy. Koło takiej wielkoformatowej formy marketingowej nikt nie powinien przejść obojętnie, co zaowocuje wzrostem potencjalnych konsumentów naszych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 5 =