Czy w sklepie internetowym można kupić wygodne czółenka

Czy w sklepie internetowym można kupić wygodne czółenka

Zakupy przez Internet są powszechne. Jednak wciąż są grupy produktów, które kupujemy mniej chętnie niż inne. Choć sklepów z butami jest bardzo dużo i mają szeroką ofertę, to najczęściej kupowane są w nich buty sportowe. Dużo osób boi się o trafienie z rozmiarem. Obecnie na stronie każdego sklepu internetowego z butami znajdziemy tabele z rozmiarami, więc warto się nią sugerować wybierając swój rozmiar. Dzięki temu można wybrać model o długości odpowiedniej dla naszej stopy. Jednakże jest to łatwe w przypadku butów na płaskiej podeszwie, a co z obcasami?

Jak kupić wygodne buty na obcasie?

Wiele pań skarży się, że wybór rozmiaru butów na obcasie jest trudniejszy, ponieważ przez specyficzne ułożenie stopy, noga ucieka do przodu. Okazuje się, że nawet „nasz” rozmiar może być więc za duży. Co wtedy? Kupując na przykład czarne czółenka na słupku dobrze jest sprawdzić sugestię producenta lub długość wkładki podaną przy rozmiarze. Dzięki temu można sprawdzić, jak w tym modelu wypada „nasz rozmiar” i wybrać but o długości wewnątrz odpowiedniej dla naszej stopy. Zawsze można dokupić również zapiętek, który sprawi, że stopa z tyłu będzie leżeć wygodniej.

Warto też wiedzieć, że buty z obcasem typu słupek są o wiele wygodniejsze od cienkich szpilek. Po prostu im szerszy obcas, tym bardziej stabilny. Natomiast sam słupek nie skraca i nie pogrubia nóg, czego obawia się wiele kobiet. Symetryczne obcasy bardzo ładnie podwyższają sylwetkę oraz sprawiają, że jest smukła. Jeśli boimy się skrócenia lub poszerzenia, dobrze jest unikać obcasów o asymetrycznym kształcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 18 =