Elementy, które podkreślą charakter wesela

Elementy, które podkreślą charakter wesela

Motyw przewodni wesela

Jeśli chcesz, aby twoje wesele było unikalne i na długo zapadło w pamięć waszych gości, zadbaj o szczegóły. Drobne, lecz ciekawe drobiazgi zawsze najbardziej zapadają w pamięć. Oczywiście nie jest to konieczność, ale jeśli wybierzesz motyw przewodni całego wesela, twoje przygotowania mogą stać się znacznie prostsze. Pomyśl, w jaki sposób możesz wpleść go w oprawę od zaproszeń, przez ceremonię zaślubin, aż do tortu weselnego. Osnowę może stanowić połączenie wybranego stylu, oraz koloru i jeden wybrany detal związany z waszą ulubioną piosenką, filmem, czy książką, który będzie się powtarzał w wystroju.

Niezależnie od tego czy wybierzesz wesele w stylu romantycznym, czy też bardziej nowoczesnym i świeżym, zdecyduj się na pastelowe barwy, miękkie tkaniny, delikatne oświetlenie i mnóstwo kwiatów. Skompletuj elementy, które podkreślają charakter wesela, jak jasno różowe zaproszenia ślubne i menu weselne z podobnym motywem ozdobnym lub ornamentem. Na stołach niech rozgoszczą się winietki ślubne z kaligrafowanymi imionami gości, latarenki ze świecami, ozdobne świeczniki i bukiety pełne róż.

Dla każdego przygotuj drobny upominek w postaci kilku słodkich migdałów zapakowanych w ozdobny woreczek lub pudełeczko. Motyw ślubny niech pojawi się jako element w stroju, dodatkach lub biżuterii. Wybrane kwiaty panna młoda może wpleść we włosy, mogą pojawić się one w bukiecie i butonierce pana młodego. Jeśli masz swój pomysł na motyw przewodni lub całkowicie inny oryginalny styl, nie wahaj się go użyć. To twój ślub i ty masz być zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście − osiem =