Firmowe gadżety okazjonalne

Firmowe gadżety okazjonalne

Gadżety firmowe stanowią ważny element wizerunkowy przedsiębiorstwa, który pozwala zacieśniać relacje z klientami oraz kontrahentami oraz pozyskiwać nowych nabywców. Z tego względu każda firma powinna mieć w zanadrzu projekty własnych przedmiotów tego typu.

Drobne upominki

Uniwersalnym wyborem jest przygotowanie zapasu długopisów z nadrukiem firmowym, bowiem będą one odpowiednie na każdą okazję. Przykłady takiego rozwiązania są dostępne na https://promoshop.pl/pl/dlugopisy-reklamowe-z-nadrukiem-logo.

Można je wręczyć klientom w naszej siedzibie czy też podczas targów lub wszelkich akcji promocyjnych. Świetnie sprawdzają się także cukierki reklamowe, które można na przykład dokładać do rozdawanych ulotek, co z pewnością będzie miłym gestem.

Wśród mniejszych prezentów popularnością cieszą się także notatniki oraz breloki – oczywiście z logo przedsiębiorstwa. Mniej typowym rozwiązaniem, które może jednak zainteresować odbiorcę są zapachowe zawieszki do samochodu.

Większe okazje

Jeżeli chcemy wykonać ładny gest w stronę klienta lub partnera, z okazji większej transakcji lub tego typu okoliczności, pokuśmy się o nieco większy gadżet. Może to być na przykład kubek, który poza logo firmy będzie miał jakiś specjalny motyw dedykowany dla drugiej strony.

Wartościowym prezentem od firmy może być także specjalna koszulka lub pluszak. Popularnym motywem są na przykład pluszowe misie, które mają na siebie nałożoną ozdobną koszuleczkę z logo firmy. Taki podarunek z pewnością urzeknie zarówno klienta, jak i kontrahenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =