Ile kosztują fototapety?

Ile kosztują fototapety?

Fototapeta jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy dodać naszym wnętrzom charakteru, urozmaicić nieco wystrój, albo zrobić coś z monotonną, jednokolorową ścianą któregoś z pokoi. Jest również wyjątkowo prosta w montażu i stosunkowo niedroga, biorąc pod uwagę ilość pracy i poświęconego czasu, które musimy włożyć w malowanie lub załatwienie profesjonalnej ekipy, która zrobi to za nas. Zamiast tego możemy zamówić interesującą nas grafikę i w chwilę przytwierdzić ją do ściany. Prosto, bezboleśnie i co najważniejsze – pięknie.

Od czego zależy cena?

Oczywiście jednym z najważniejszych kryteriów wpływających na koszt fototapety jest jej wielkość. Wybór w tym względzie mamy szeroki: od małych obrazków wielkości zdjęć, przez średnie warianty imitujące prawdziwe widoki, np. fototapeta widok z okna, do ogromnych grafik potrafiących zakryć całą ścianę pokoju. Średnio za metr kwadratowy fototapety zapłacimy nieco powyżej stu złotych. Należy jednak pamiętać, że dokładna cena zależy od indywidualnego zamówienia.

Jest tak dlatego, że poza rozmiarem fototapety mamy do wyboru jeszcze kilka innych opcji. Jedną z nich jest rodzaj materiału, na którym chcemy otrzymać grafikę – fototapeta samoprzylepna z oczywistych względów będzie nieco droższa, niż jej odpowiednik, który musimy przytwierdzić na klej. Poza tym wiele sklepów oferuje również kilka specjalnych opcji, takich jak dodanie dodatkowego efektu grafice lub jej zalaminowanie, co również wpłynie na cenę. No i finalnie – wzór też się liczy. Za fototapetę ze zwierzętami https://ecowall24.pl/fototapety-89-zwierzeta-b.html możemy zapłacić nieco więcej, niż za jakąś prostszą grafikę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − 4 =