Ile trwa laminacja rzęs?

Ile trwa laminacja rzęs?

Wiele kobiet marzy o zalotnym, wyrazistym spojrzeniu. Czasem nawet najlepszy tusz do rzęs nie spełni oczekiwań wymagających osób. Salony kosmetyczne prześcigają się w coraz to nowych usługach, oferujących zagęszczenie lub przyciemnienie naturalnej linii rzęs. Podobny efekt możliwy jest do uzyskania również domowymi lub mniej inwazyjnymi sposobami. Po jakie rozwiązania urodomaniaczki sięgają najczęściej?

Łatwe sposoby na piękne i zdrowe rzęsy

Rzęsy na pasku lub w kępach dostępne w sklepie internetowym https://noblelashes.pl/rzesy-na-pasku-oraz-kepkic597771 są dobrym rozwiązaniem na wielkie wyjście. Dokleić je możemy same, po zrobieniu makijażu, przy użyciu pęsety i dobrego kleju. Wprawione panie korzystają z tego sposobu również na co dzień. Nie jest on jednak zbyt prosty i na początku z pewnością będzie wymagał cierpliwości i wielu ćwiczeń. 

Co jednak, gdy nie mamy czasu na tego typu działania? Dobrym rozwiązaniem jest wykonanie laminacji, o której więcej dowiemy się ze strony https://noblelashes.pl/lifting-laminacja-rzes. Zabieg ten polega na odżywieniu, podkręceniu i uniesieniu naszych naturalnych rzęs. Korzystnie wpływa on na włoski i poprawia ich kondycję. W porównaniu z przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs jest znacznie mniej kosztowny i czasochłonny – wykonanie zajmuje profesjonalistkom maksymalnie 1.5h! Rzęsy nie wymagają też specjalistycznego traktowania – dobę po zabiegu nie należy myć oczu, później traktujemy je zupełnie standardowo. Należy jednak wziąć pod uwagę, że laminacja nie zmieni spektakularnie naszego wyglądu. Jest polecana dla osób, które oczekują naturalnego, długotrwałego efektu, ponieważ utrzymuje się on nawet do 8 tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − czternaście =