Intrygujące pomysły na niebanalny podarunek

Intrygujące pomysły na niebanalny podarunek

Uczestnictwo w imprezach okolicznościowych wiąże się nieodzownie z wręczanymi podarunkami. Zaproszeni goście rzadko przychodzą na uroczystość z pustymi rękami. Przy odrobinie kreatywności i czasu oraz znajomości gustów obdarowywanej osoby, można stworzyć dla oryginalny prezent. Należy pamiętać, że najlepszy prezent to taki, który został podarowany od serca i z myślą o bliskiej osobie.

Prezenty dla dzieci

Czy mowa o urodzinach, czy przyjęciu z okazji komunii, najmłodszym można zaoferować więcej, niż kolejna zabawka, która po chwili radości wyląduje na stercie podobnych, czy też kolorowej kartki z załączonym do wierszowanych życzeń banknotem. Warto zainteresować się hobby dziecka i pod jego kątem wybrać podarek – tutaj może okazać się nieocenioną pomoc rodziców, jeśli nie zna się dokładnie zainteresowań latorośli. Pamiątka na komunię, czy prezent urodzinowy dla nieco starszych dzieci nie musi być  koniecznie materialny – w dobie dostępu do szerokiej gamy rozrywek i wydarzeń kulturalnych można sprezentować na przykład wejściówki na jakąś imprezę.

Prezenty dla dorosłych

Poza urodzinami, jest się zapraszanym na rocznice, śluby, poprzedzające je wieczory panieńskie i kawalerskie. Jeśli przebywa się we własnym gronie można pokusić się o coś zabawnego, czy niebanalnego. Takim prezentem jest właśnie prezent na wieczór panieński, czy kawalerski –  może to być organizacja samej imprezy w ciekawym miejscu, towarzyszące temu zabawy i wyzwania, czy „praktyczne” podarunki na dalszą drogę życia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 20 =