Jak bezpiecznie używać produktów brązujących?

Jak bezpiecznie używać produktów brązujących?

Pięknie opalona skóra dodaje uroku i atrakcyjności, dlatego jest marzeniem każdej kobiety. Aby uzyskać zniewalający efekt warto wspomóc proces opalania odpowiednimi kosmetykami. Balsamy czy oliwki nawilżające mogą okazać się niewystarczająco zadowalające. W związku z tym zaleca się stosowanie mleczek przedłużających efekt ciemnej skóry. Bardzo pomocne w wyrównaniu kolorytu są także kremy brązujące.

O tym trzeba pamiętać

Całe postępowanie powinno rozpocząć się od właściwego przygotowania ciała. Odpowiednie oczyszczenie skóry, najlepiej poprzez wykonanie peelingu, będzie gwarancją satysfakcjonującego rezultatu. Następnie należy przystąpić do wyboru kosmetyku. Balsamy brązujące dzieli się poprzez wzgląd na odcień karnacji. Zalecane jest rozpoczęcie procesu opalania od jasnego kremu, by kolor pojawiał się stopniowo i równomiernie. Aplikację rozpoczyna się od nałożenia preparatu od dołu ciała. Trzeba przy tym uważać by na każdą część nałożyć identyczną ilość kosmetyku, by uniknąć efektu plam. Sugerowane jest wcieranie balsamu kolistymi ruchami, by nie doprowadzić do smug.

Należy pamiętać, by na pewne części ciała, jak przede wszystkim szyja czy łokcie, nie wolno nakładać dużej ilości kremu, gdyż na tych delikatnych partiach efekt mogły przybrać dużo ciemniejszy odcień. Po zakończeniu aplikacji trzeba poczekać na wchłonięcie się balsamu, ponieważ kontakt z ubraniem mógłby spowodować powstanie plam na skórze. W  ten sposób wykonany proces z pewnością zaprocentuje zachwycająco opalonym ciałem. Na https://ekoteka.pl/ można znaleź duży wybór dobrej jakości produktów tego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × cztery =