Jak przyciągnąć uwagę klientów na plaży?

Jak przyciągnąć uwagę klientów na plaży?

Na plażach nadmorskich i tych nad jeziorami można skutecznie prowadzić biznes, szczególnie jeśli jest sezonowy i nastawiony na wczasowiczów poszukujących rozrywki. Jednak pomiędzy parawanami, bawiącymi się dziećmi i grającą w siatkówkę młodzieżą trudno zostać dostrzeżonym, a bez tego zdobycie nowych klientów jest niemal niemożliwe. Jak więc przykuwać uwagę w tak zatłoczonych miejscach?

Skuteczna reklama niewielkim kosztem

Na plaży możemy wykorzystać nośniki reklamy, które nie będą od nas wymagały żadnej uwagi ani dużego nakładu kosztów, a jednocześnie będą widoczne z daleka, dzięki czemu potencjalni klienci będą mieli szansę nas zauważyć. Do oznaczenia takich miejsc jak stoiska z lodami, budki z fast-foodami czy food-trucki możemy zastosować parasole reklamowe, które możemy zamówić z własnym nadrukiem na przykład tu: https://graffiti-print.pl/artykuly-plazowe/. Ustawiając pod nimi krzesełka, stoliki czy leżaki, dajemy wyraźnie do zrozumienia, że to miejsce, do którego można przyjść, by spędzić trochę czasu w cieniu z chłodzącym napojem czy przekąską.

Również składane krzesła i leżaki możemy wykorzystać do umieszczenia swojego logo, nazwy witryny internetowej czy innej grafiki, a jeżeli dodatkowo oferujemy możliwość wypożyczenia takiego leżaka i przeniesienia go do oddalonego miejsca na plaży, wtedy taka reklama dotrze do większej liczby osób. Natomiast wszelkiego rodzaju szkoły żeglarskie, czy zorganizowane rejsy skorzystają na zaznaczeniu ich obecności flagami reklamowymi, które powiewając na wietrze będą przyciągać spojrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 9 =