Jak stworzyć pomysłowe stylizacje na okres zimy?

Jak stworzyć pomysłowe stylizacje na okres zimy?

Zima to wspaniała pora roku dla tworzenia nowych i oryginalnych stylizacji. To może być świetna zabawa i prawdziwa frajda, dlatego rozmaite salony odzieżowe przygotowują dla swoich klientów wspaniałe produkty. W tym sezonie nosimy ciepłe kurtki, czapki i szaliki ale zestawiamy je tak, aby było ciekawie i kolorowo. Nie boimy się modnych printów, kwiecistych wzorów i kolorowych zestawień. Stosujemy różne długości, szerokości i nietypowe rozwiązania. Modna stylizacja to taka, która stawia na indywidualizm.

Zabawa kurtką

Kurtki to prawdziwe klejnoty w świecie okryć wierzchnich. Są ciepłe, wygodne a zarazem podkreślające sylwetkę i nadające młodzieńczego, nieco zadziornego stylu. Styliści proponują w tym sezonie duży wybór kurtek. Zwłaszcza kurtki puchowe Royal Collection, pikowane, lekko taliowane i przedłużane z tyłu z małym rozcięciem. Obszyte futerkiem w tym samym kolorze wyglądają po prostu bajecznie. Można je zestawić z kontrastowym swetrem, współgrającym z ciepłą czapką i nonszalancko zawiązanym szalikiem. Powinniśmy się trzymać zasady, jeśli kolorowy wierzch to pod spodem odzież musi być bardziej stonowana, jeśli natomiast kolorowy jest spód, wówczas kurtka powinna być jednolita.

Kolorowe ptaki

Z odzieżą z Royal Collection nie bójmy się wyzwań. Do ciepłych ale eleganckich botków zakładamy kolorowe rajstopy i oczywiście, sukienki. Idąc ulicą na chłodnym wietrze sukienka doda nam kobiecości i wniesie radosny nastrój. W ciepłych i jasnych kolorach wyróżni z tłumu na tle szarości i bieli zimowej scenerii. Stwórzmy niepowtarzalne zestawy, które wniosą radość w serca i przywrócą uśmiech na twarzy. Zimowe stylizacje z Royal Collection to prawdziwa przyjemność i świetna zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 2 =