Jak stworzyć z sali konferencyjnej wygodne miejsce pracy?

Jak stworzyć z sali konferencyjnej wygodne miejsce pracy?

Współcześnie większość firm regularnie organizuje rozmaite konferencje oraz szkolenia biznesowe. Wydarzenia te wymagają zaaranżowania sali konferencyjnej w specjalnie do tego przeznaczonym pomieszczeniu. Musi być ono koniecznie wyposażone w wygodne meble i wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, tak aby przekazywanie ważnych treści odbywało się w komfortowych warunkach. Jednym z proponowanych rozwiązań jest ergonomiczny fotel z tapicerowanym siedziskiem, podłokietnikami i regulacją wysokości. Wyjątkowo estetyczny model można zamówić na https://www.brylaplus.pl/produkt/fotel-konferencyjny-lumi-wood-lm-w-721-p/.

Pamiętajmy o nagłośnieniu

Sala konferencyjna służy zarówno do organizowania szkoleń i konferencji, jak i przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych czy spotkań z pracownikami i kontrahentami. Z tego względu powinna zostać zaaranżowana funkcjonalnie, a jednocześnie estetycznie. Podstawą jest pomalowanie ścian na jasne i łagodne kolory (odcienie beżu, szarości, błękitu, zieleni), co da efekt w postaci optycznego powiększenia przestrzeni oraz ochrony oczu przed nadmiernym zmęczeniem. Jeśli chodzi o meble, to sprawdzą się minimalistyczne konstrukcje o prostych formach, wykonane z solidnych materiałów.

Warto postawić choćby na modułowy, drewniany stół osadzony na stalowych nogach, wygodne fotele z miękkimi siedziskami i regulowanym oparciem oraz wysokością, regał na dokumenty, a także niewielki stolik na urządzenia elektroniczne. W sali konferencyjnej nie może też oczywiście zabraknąć sprawnego systemu wentylacji, sprzętów audiowizualnych (laptop, ekran rozwijany, tablica interaktywna, rzutnik, projektor laserowy itp.), jasnego oświetlenia LED-owego (najlepiej w formie plafonów lub listew sufitowych) i nielicznych dodatków o charakterze dekoracyjnym (kwiaty doniczkowe, figurki kamienne, obraz ścienny czy plakat).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście − dwanaście =