Jak urządzić nowoczesny i niebanalny salon?

Jak urządzić nowoczesny i niebanalny salon?

Urządzenie salonu to nie lada wyzwanie dla wszystkich, którym zależy na nowoczesnym oraz niebanalnym efekcie końcowym. Oczywiście w procesie dekoracji trzeba pamiętać przede wszystkim o użyteczności pomieszczenia i nie popaść w otchłań całkowitej bieli, gdy w salonach grasują małe szkraby.

Eleganckie obicie ścian to podstawa!

Od wielu sezonów w trendach utrzymuje się styl skandynawski, opatrzony bielą na ścianach i meblach. Niestety śnieżnobiałe barwy bywają kapryśne, zwłaszcza dla rodziców małych dzieci, a także posiadaczy domowych zwierzątek. Jeżeli jednak zależy Ci na minimalizmie w Twoim salonie warto zdecydować się na fazowane płytki lustrzane. Refleksy świetlne odbijane przez tego typu kafelki nadadzą pomieszczeniu uroku oraz tajemniczości. Szeroka paleta barw płytek dostępnych na rynku dodatkowo sprawia, że wpisują się one w design każdego nowoczesnego wnętrza. Płytki lustrzane genialnie nadają się do małych pomieszczeń. Światło odbijane przez lustra w skuteczny sposób zwiększa optycznie powierzchnię nawet skromnego salonu.
Przy aranżacji salonu nie można zapomnieć o wygodnym mebelku, przeznaczonym do picia pysznej kawy z gośćmi czy urządzania wieczornych seansów filmowych. Wiadomo, że najważniejszy jest komfort użytkowania takiej kanapy, a oprócz niego jej niebanalny wygląd. Tu warto się skusić o zakup sofy w stylu modern glamour. Są to meble najwyższej jakości, a swym wyjątkowym designem przyciągają uwagę i świetnie współgrają z lustrzanymi płytkami fazowymi. To połączenie gwarantuje oryginalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + 19 =