Jak wyglądać pięknie latem?

Jak wyglądać pięknie latem?

Skwar lejący się z nieba

Ludzie dzielą się na miłośników oraz przeciwników ciepłych miesięcy. Z jednej strony lato kojarzy się z wakacjami, odpoczynkiem, sezonowymi owocami, kąpielami w basenie oraz pysznymi lodami, zaś z drugiej – wysokie temperatury bywają trudne do zniesienia. O ile zdecydowana większość mężczyzn nie nakłada na twarz kosmetyków (z wyjątkiem kremu), toteż może bez obaw o ,,zepsucie” wizerunku spryskiwać się zraszaczem z chłodną wodą. Kobiety znajdują się w nieco mniej komfortowej sytuacji, bowiem już sam upał powoduje rozmycie makijażu, spływanie okularów przeciwsłonecznych z nosa, jak również niełatwe do ukrycia plamy potu, którym nie jest w stanie przeciwstawić się nawet najlepszy antyperspirant.

Szykownie mimo wszystko

Chcąc wyglądać ładnie latem, konieczne jest przede wszystkim zainwestowanie w wykonane z przewiewnych, przepuszczających powietrze materiałów ubrania, które zapewnią komfort. Posiadaczki długich i gęstych włosów winny pomyśleć o popularnych w ostatnich czasach gumkach bądź opaskach, pomagających ujarzmić fryzurę.

Kompletując przeznaczoną na wysokie temperatury stylizację, nie można zapomnieć o wygodnych, pasujących do pozostałych części garderoby butach. Poszukując idealnie współgrającego zarówno z eleganckim, biurowym strojem, jak i luźnymi sukienkami czy spodniami obuwia, warto zwrócić uwagę na sandały na niskim obcasie, które z powodzeniem sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale także podczas wymagających zwiedzania (bądź po prostu sporo chodzenia) wyjazdów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + czternaście =