Jak wyglądają zapisy dziecka do przedszkola niepublicznego?

Jak wyglądają zapisy dziecka do przedszkola niepublicznego?

Brakujące miejsca w publicznych przedszkolach sprawiły, że rodzice coraz częściej interesują się ofertą przedszkoli prywatnych. Jak wyglądają zapisy do przedszkola niepublicznego?

Rekrutacja

W większości placówek nabór do przedszkola niepublicznego odbywa się wczesną wiosną, podobnie jak nabór do przedszkoli publicznych. Wniosek można składać osobiście lub przez internet, w zależności od uznania. Zapisanie dziecka do przedszkola niepublicznego jest wyjątkowo proste! A jak wygląda kwestia wolnych miejsc? Na szczęście, w dużych miastach z reguły nie ma z tym dużego problemu – rosnącą liczba prywatnych przedszkoli sprawia, że nie są one tak przepełnione, jak przedszkola publiczne. 

Zalety prywatnego przedszkola 

Wielu rodziców zastanawia się, czy posłanie dziecka do przedszkola niepublicznego to dobry pomysł. Tego rodzaju placówki mogą pochwalić się znacznie bogatszym programem, niż przedszkola publiczne. Dzięki rozmaitym zajęciom oraz warsztatom maluch nie tylko może odkryć swoje zdolności, ale również rozwijać je już od najmłodszych lat!

Wyjątkowo ciekawą i rozbudowaną ofertę proponuje warszawskie przedszkole  Akademia Młodych Talentów, które ukierunkowane jest przede wszystkim na rozwijanie dziecięcych zainteresowań oraz umiejętności. W Akademii przedszkolak uczestniczy w różnorodnych zajęciach artystycznych, aktorskich oraz tanecznych, uczy się dykcji oraz emisji głosu, a także poznaje podstawy języków obcych. Więcej informacji na temat tej placówki dostępnych jest na stronie internetowej: https://akademiamlodychtalentow.edu.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia + sześć =