Jaką sukienkę wybrać na kameralny ślub?

Jaką sukienkę wybrać na kameralny ślub?

Według statystyk coraz więcej par decyduje się na wzięcie ślubu w małym gronie najbliższych. Korzyści z takiej decyzji jest wiele – przede wszystkim są to mniejsze koszty organizacji przyjęcia oraz przyjemna, rodzinna atmosfera. Wiele osób nie lubi być w centrum zainteresowania, więc tzw. „mikrowesele” jest dla nich idealną opcją. Kameralny ślub daje też więcej możliwości – można np. zorganizować go za granicą lub w jakimś egzotycznym miejscu, a koszty nie będą tak duże, jak w przypadku standardowych przyjęć, w których uczestniczy 200 gości. 

Kameralny ślub a ubiór Panny Młodej

W przypadku kameralnego ślubu większy problem z wyborem odpowiedniej kreacji ma przyszła Panna Młoda. Tutaj wybór odpowiedniej sukni lub sukienki nie jest łatwy, ale również pozostaje kwestią indywidualną. Jeżeli kobieta lepiej czuje się w obszernej, bogato zdobionej sukni to właśnie taką powinna wybrać.

Najczęściej jednak podczas kameralnego ślubu panie sięgają po skromne sukienki, które idealnie wpasowują się w koncepcję kameralnej uroczystości. Taka kreacja jest praktyczna, delikatna i bardzo kobieca. Przede wszystkim nie jest nudna – tutaj również pojawiają się rozcięcia, koronki czy delikatne zdobienia, które po prostu nie rzucają się zbyt mocno w oczy. Przy skromnych sukienkach można poeksperymentować z mocniejszym makijażem lub misterną fryzurą, aby podkreślić urodę lub charakter Panny Młodej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 3 =