Jakie właściwości ma susz konopny?

Jakie właściwości ma susz konopny?

Zdrowotne właściwości

Obecny w suszu konopnym związek CBD, czyli kannabidiol, posiada najsilniejsze właściwości, które wpływają pozytywnie na zdrowie. Jest dobrze tolerowany przez ludzi. Ma on właściwości łagodzące ból oraz przeciwzapalne, zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii a także chorobom skóry,  łagodzi alergie, przyspiesza proces gojenia ran.

Używamy jest również we wspomaganiu układu układu odpornościowego, usprawnieniu metabolizmu i pobudzaniu apetytu. Ma także dobry wpływ na psychikę – działa odprężająco i uspokajająco. Stosowanie suszu konopnego jest wskazane także w przypadku wielu chorób, m.in. przy padaczce, autyzmie, stwardnieniu rozsianym, cukrzycy, jaskrze, astmie, anoreksji, reumatyzmie, w chorobie Alzheimera i Parkinsona, osteoporozie, schizofrenii, nowotworach, boreliozie, miażdżycy, chorobie Leśniowskiego-Crohna oraz depresji.

Wśród innych jego właściwości można wymienić m.in.:

– łagodzenie zaburzeń snu,

– niwelowanie komórek rakowych oraz hamowanie ich rozmnażania,

– redukcja stresu oksydacyjnego,

– zapobieganie starzeniu się komórek,

– stymulacja układu nerwowego,

– zapobieganie neurodegeneracji. 

Gdzie nabyć susz konopny? Bezpieczne produkty pochodzenia konopnego można znaleźć na stronie https://www.cbdking.pl/kategoria-produktu/susz-konopny-cbd/. Jest to legalny sklep z certyfikowanymi produktami wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − 7 =