Kolorowanie włosów, doczepiane warkoczyki, tatuaże – na co pozwolić dziecku w okresie wakacji?

Kolorowanie włosów, doczepiane warkoczyki, tatuaże – na co pozwolić dziecku w okresie wakacji?

Okres wolny od szkoły to coś, na co nasze pociechy czekają cały rok. W tym okresie mogą nie tylko bawić się całymi dniami, biegać po placach zabaw, ale także mają możliwość poczucia się jak dorosła osoba. W związku z tym proszą nas o atrakcje, o których nie ma mowy w roku szkolnym. Są to chociażby doczepiane warkoczyki czy tatuaże dla dzieci. W naszych głowach rodzi się pytanie – czy mogę na to pozwolić? Wakacyjne stoiska stojące na każdym kroku nie ułatwiają nam podjęcia tej decyzji. Odpowiedź na to pytanie jednak jest prosta – tak!

A co z bezpieczeństwem?

Wspomniane tatuaże czy warkoczyki, to tak naprawdę nic zagrażającego zdrowiu naszych urwisów, a sprawi im to wiele radości. Będą mogli poczuć się jak mama lub tata. Dzisiejszy asortyment ma w stu procentach bezpieczny skład, jest on pozbawiony wszelkich toksyn, w związku z czym obawy są tu zbędne. 

Sprawiając przyjemność naszym pociechom, możemy także zafundować sobie chwilę odpoczynku, gdyż jest to idealny sposób na zajęcie dla dzieci. Kupując produkty do tworzenia tatuaży dla maluchów, mamy pełną gamę szablonów i wzorów, a zrobienie ich jest dziecinnie proste, dzięki czemu będą one mogły bawić się we własne studio tatuażu, dając nam chwilę relaksu. Nie ma nic piękniejszego dla rodzica niż chwila przerwy, ze świadomością, że nasz skarb bawi się, rozwijając przy tym wyobraźnie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 4 =