Kolorowe czy klasyczne – jakie dodatki do męskiej stroju wybrać?

Kolorowe czy klasyczne – jakie dodatki do męskiej stroju wybrać?

Wielu mężczyzn zapoznających się dopiero z bardziej klasycznym ubiorem ma spory problem z tym, by dobrać odpowiednią kolorystykę do swojej stylizacji. Współczesna moda dopuszcza tutaj dużą dowolność, natomiast trzymając się tradycji, warto stosować się do paru podstawowych zasad, dzięki czemu dobranie dodatków nie będzie stanowiło wielkiego problemu.

Stonowana baza

Często można się spotkać z mylnym poglądem, że męska elegancja wyklucza stosowanie kolorów. Prawdą jest natomiast, że baza stroju powinna być jednak bardziej stonowana i neutralna. Z tego względu same garnitury i koszule wybiera się przeważnie w odcieniach szarości, bieli oraz granatu. Na bardziej formalne okazje wskazana jest czerń, a na nieco luźniejsze spotkania z powodzeniem można się też zdecydować na beż. Dopiero mając taką podstawę, można się pokusić o przełamanie całego stroju odbiegającymi nieco od tego dodatkami.

Uzupełnienie stylizacji

Dopełnieniem eleganckiego garnituru są z reguły krawaty, bez których wielu mężczyzn nie wyobraża sobie pokazania się na jakimkolwiek wydarzeniu czy choćby w pracy. Duży wybór tych produktów można znaleźć na https://eleganckipan.com.pl/. Można się również pokusić o zastąpienie go ozdobną muszką, która także będzie dobrze wyglądała.

Coraz częściej dobiera się do tego poszetki, które dodają jeszcze szyku. To właśnie w przypadku tego typu dodatków można sobie pozwolić na większą zabawę kolorami i wybierać wzorzyste warianty. Są one dostępne na https://eleganckipan.com.pl/produkty/akcesoria/poszetki.
Wbrew pozorom wcale nie zaburzy to efektu elegancji, a wręcz przeciwnie – wpisuje się w klasykę. Przeważnie w kontekście takich urozmaiceń stylizacji sięga się po odcienie błękitu czy czerwieni (w szczególności bordowy), lecz można sięgać i po inne warianty, jeżeli tylko będą pasowały wizualnie do naszego stroju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + siedemnaście =