Kostium jednoczęściowy, czy może bikini – na co postawić?

Kostium jednoczęściowy, czy może bikini – na co postawić?

Wybierając odpowiedni strój kąpielowy, czy to na wakacje, czy na wypad na pobliski basen, wiele kobiet zastanawia się, jaki model będzie dla nich odpowiedni. Najczęściej wybieranymi są oczywiście stroje jedno- lub dwuczęściowe w fasonie bikini, ale nie tylko. Po które z nich panie sięgają w danej sytuacji i jakie fasony są w tym sezonie najmodniejsze?

Odwaga kontra wygoda? Niekoniecznie!

Panie, które poszukują stroju na basen powinny raczej sięgnąć po klasyczne modele jednoczęściowe, które dość mocno przylegają do ciała i nie przesuwają się nawet w czasie największej aktywności. Są one nie tylko wygodne, ale też zapewniają komfort poruszania się i gwarancję, że zostaną zawsze na swoim miejscu.

Z kolei kobiety, które wybierają się na wakacje, mogą śmiało wybierać między modnymi kompletami bikini, takimi jak np. https://onthegreenwave.com/, odważnie odsłaniającymi zgrabną sylwetkę. Posiadające mocne wycięcia optycznie wysmuklają i wydłużają nogi, jednocześnie podkreślając wcięcie w talii. Świetnie sprawdzają się podczas wyjazdów urlopowych nad morze lub do cieplejszych krajów, zapewniając maksymalną opaleniznę.

Jeżeli panie preferują kompromis między bikini a strojem nieco bardziej zasłaniającym ciało, mogą śmiało sięgnąć również po niezwykle modne tankini, czyli komplet majtek lub szortów zestawionych z krótką koszulką na cienkich ramiączkach, albo bez nich. Niezależnie od swoich preferencji kolorystycznych oraz stylu warto pamiętać, by strój dopasować także do ogólnych zasad i okoliczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 12 =