Małe kamery i drony z kamerą do nagrywania obrazu

Małe kamery i drony z kamerą do nagrywania obrazu

Nagrywanie filmów w terenie jeszcze nigdy nie było tak proste. Dziś wystarczy dron z kamerą, by nagrać świetnej jakości filmik, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić. Popatrzmy tylko, ile jest możliwości wykorzystania drona na zewnątrz.

Nagrywanie filmów w terenie

Początkujący użytkownicy tych profesjonalnych zabawek najczęściej filmują naturę. Wystarczy wyjechać kilka kilometrów poza miasto, by cieszyć się wspaniałymi widokami. Można też latać nad miastem, ale trzeba uważać, by nie robić tego w zakazanej strefie, gdyż nietrudno wtedy o mandat. Dziś drony są bardzo poręczne i niewielkie. Istnieją specjalne małe modele, które można bez trudu zabrać ze sobą do plecaka. Sterowanie takim statkiem również nie jest trudne, aczkolwiek wymaga nieco wprawy. Najlepiej jest, gdy dron posiada kamerę przekazującą obraz na żywo. Wtedy mamy najlepszą perspektywę – na bieżąco, na ekranie smartfona.

Dobry sprzęt to podstawa

Do nagrywania filmów podczas wykonywania akrobacji przyda się specjalna sportowa kamera, dostępna między innymi w sklepie Drony.net, pod adresem https://www.drony.net/dji-osmo-action.html. Posiada ona system stabilizacji obrazu, dzięki któremu nagrane przez nas wideo będzie wyraźnie, a każdy szczegół widoczny nawet z dużej wysokości. Kamera nagrywa obraz w 4K, z prędkością 100 MB/s, co jest aktualnie najnowocześniejszą technologią rejestracji obrazu. Posiadając sportowego drona, który na dodatek jest wyposażony w profesjonalny sprzęt filmujący, zapewniamy sobie długie godziny zabawy. Radość będziemy mieli nie tylko z latania, ale także późniejszej obróbki nagranego materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 3 =