Najpopularniejsze rodzaje toreb podróżnych

Najpopularniejsze rodzaje toreb podróżnych

Wakacje 2019 już się oficjalnie rozpoczęły, więc pora na przegląd najbardziej popularnych i praktycznych toreb podróżnych, które możemy znaleźć w sklepach w tym sezonie. Jeśli podczas wakacyjnych wyjazdów stawiasz przede wszystkim na wygodę i poszukujesz torby, która nie będzie uciążliwa w czasie długiej podróży, zapoznaj się z naszym artykułem.

Torby sportowe idealne na podróż?

Nieformalny wygląd, poręczne uszy, a w niektórych przypadkach nawet kółka. Mowa o nowoczesnych walizkach? Nie, choć ich funkcję zaczynają powoli pełnić duże torby sportowe. Najczęściej są zapinane na zamek, utrzymane w casualowym stylu nawiązującym do sportu, niezobowiązujące i bardzo pojemne. Często są wykonane z poliestru. Jeśli podoba Ci się ten styl, ale zamierzasz spakować dużo rzeczy lub z góry wiesz, że Twój bagaż będzie ciężki, zdecyduj się na torbę sportową z kółkami. Jeśli chcesz nieco przełamać sportowy charakter torby, wybierz klasyczną czerń i dorzuć do niej elegancki portfel, np. któryś z tych: https://gala24.pl/search.php?text=portfel+m%C4%99ski++wittchen

Zapakuj rzeczy do kufra

Innym ciekawym typem toreb podróżnych są torba typu kufer, które również mają swoich zwolenników. Pojemność takich toreb jest raczej nieco mniejsza niż dużych toreb sportowych, ale taki typ bagażu może się sprawdzić w przypadku krótkich, kilkudniowych wyjazdów. Kupując torbę tego typu zwróć szczególną uwagę na liczbę kieszonek. O ile w przypadku toreb sportowych zazwyczaj jest ich dużo, o tyle przy kufrach częściej zdarzają się takie modele, w których mamy do dyspozycji tylko jedną komorę. Torba typu kufer może być bardzo elegancka, dlatego mimo ograniczonej pojemności i braku kółek z pewnością znajdzie swoich zwolenników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − 9 =