Oprogramowanie medyczne do obsługi przychodni online – jakie to koszty?

Oprogramowanie medyczne do obsługi przychodni online – jakie to koszty?

Optymalizacja czasu obsługi pacjentów w placówce medycznej- jak to zorganizować?

Organizacja czasu obsługi pacjentów jest bardzo ważna z punktu widzenia sprawności placówki medycznej, jak i zysków, które może generować. Sprawne zarządzanie nie tylko pozwoli uzyskiwać lepszą opinie o danym miejscu w oczach pacjentów, ale też umili pracę personelowi. Obecnie zarządzenie organizacją posiadająca większą ilość klientów wymaga często specjalistycznego systemu informatycznego do zarządzania obiegiem pacjentów. Na rynku możemy znaleźć wiele ciekawych rozwiązań przeznaczonych zarówno dla gabinetu lekarskiego, jak i przychodni. Systemy takie pozwalają na wgląd w harmonogram wizyt, historię pacjenta, historię recept oraz wiele więcej. Przykładem takiego rozwiązania jest oprogramowanie MEDYC, pozwalające sprawnie usystematyzować przyjmowanie nawet większej ilości pacjentów.

Wybór oprogramowania jest dla każdego lekarza, czy przychodni jest sprawą indywidualną. Warto pamiętać przed dokonaniem wyboru, aby swoje oczekiwania co do systemu wyszczególnić. Ważna jest na pewno możliwość wygodnego fakturowania, jak i posiadania wglądu w historię recept. Oczywiście poza zaletami oprogramowania do zarządzania trzeba doliczyć też koszty.

Koszty związane z użytkowaniem oprogramowania nie są duże. Obecnie cena oprogramowania może wynieść do 60 do 160 zł miesięcznie w usłudze abonamentowej. Są to kwoty w miarę niskie, przy czym ma się dzięki cyklicznym płatnościom do najnowszej wersji oprogramowania. Przed dokonaniem zakupu zawsze warto jest sprawdzić opinie o oprogramowaniu na specjalistycznych portalach dotyczących branży medycznej.

 

Artykuł napisany we współpracy z Medyc  – firmą oferującą oprogramowania do prowadzenia przychodni online. Więcej info na stronie: https://medyc.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − trzy =