Praktyczne upominki dla gości weselnych

Praktyczne upominki dla gości weselnych

Organizacja wesela wymaga zawsze podjęcia bardzo wielu ważnych decyzji oraz konkretnych działań. Oprócz zarezerwowania sali czy wybrania odpowiedniego zespołu muzycznego trzeba również koniecznie zadbać o przygotowanie atrakcyjnych upominków dla zaproszonych gości. Najlepiej w ten roli sprawdzą się przedmioty praktyczne, a jednocześnie wystarczająco gustowne. Znakomicie wyrażą one bowiem wdzięczność Pary Młodej za przybycie na uroczystość i sprawią, że goście z pewnością poczują się należycie docenieni.

Niekiedy warto postawić na oryginalność

Idealne prezenty dla gości weselnych to m.in. ciasteczka, czekoladki, migdały oraz inne słodkości zapakowane w estetyczne woreczki i dodatkowo spersonalizowane (np. z imieniem i nazwiskiem na etykiecie). Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest ich położenie na niewielkich talerzykach na stole, tak aby można się było bez problemu poczęstować przed rozpoczęciem właściwego obiadu i szampańskiej zabawy. Godne polecenia są również porcelanowe aniołki zaprojektowane w stylu glamour bądź rustykalnym, magnesy na lodówkę ze zdjęciem Pary Młodej, domowej roboty nalewki umieszczone w niewielkich buteleczkach (wiśniówki, cytrynówki, pigwówki itp.), świeczki zapachowe oraz malutkie, kolorowe mydełka znajdujące się w słoiczkach.

Oprócz tego można z powodzeniem wybrać bardziej oryginalne podarunki, które z pewnością na długo zapadną gościom w pamięć. Zaliczamy do nich choćby bańki mydlane, wachlarze wykonane z dekoracyjnego papieru, płyty CD z romantycznymi piosenkami dla zakochanych czy specjalne lampiony szczęścia (małe latające baloniki z otwartym dnem, gdzie pod spodem umieszczony jest płomień ognia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 − jeden =