Profesjonalny manicure w domu – jak się za to zabrać?

Profesjonalny manicure w domu – jak się za to zabrać?

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, warto więc zadbać o nie w odpowiedni sposób. Jednym z elementów dłoni, który szczególnie się wyróżnia są paznokcie. Klasyczne lakiery często już w parę godzin po nałożeniu odpryskują i tym samym tworzą bardzo nieestetyczny wygląd.

Hybryda wyjątkowym przyjacielem kobiety

Ten rodzaj manicure w porównaniu do klasycznej jego wersji utrzymuje się zdecydowanie dłużej, nawet do trzech tygodni. Na rynku istnieje wiele różnych kolorów oraz rodzajów lakierów hybrydowych, więc bez problemu można uzyskać wymarzony efekt. Trwałość oraz wygląd zachęca coraz więcej kobiet do wykonywania hybryd.

Piękny efekt bez udziału kosmetyczki

Manicure hybrydowy przeważnie wykonywany jest w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jednak bez większych trudności można wykonać taki zabieg w domowym zaciszu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie produkty takie jak lampa UV LED, żel do paznokci samopoziomujący, odpowiednie pędzelki i akcesoria oraz lakiery hybrydowe w twoich ulubionych kolorach i już możesz zacząć wykonywać swoje pierwsze paznokcie hybrydowe.

W Internecie istnieje mnóstwo filmików instruktażowych, artykułów oraz postów jak dobrze wykonać taki manicure. Możesz więc bez drogiego szkolenia robić sobie wymarzone paznokcie.

Producenci lakierów hybrydowych oraz akcesoriów do nich tworzą specjalne linie produktów, które nadają się do tworzenia tego typu manicure w domu. Odpowiednie lampy i żele pozwalają na uzyskanie takiego samego efektu jak u kosmetyczki.

Dlaczego więc nie spróbować robić paznokci samej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − trzy =