Przydatne akcesoria dla psa, które warto kupić przed zimą

Przydatne akcesoria dla psa, które warto kupić przed zimą

Zima to nie tylko pora roku, gdy my marzniemy i tęsknimy za ciepłą pogodą, ale może też dotknąć nasze domowe zwierzaki. Zwłaszcza psy, z którymi regularnie wychodzimy na spacery. Mroźna pogoda może sprawić, że ich łapy będą marznąć i poduszeczki zrobią się delikatne i popękane. Jednak niektóre rasy psów nie są aż tak odporne na mróz jak inne. Dlatego warto zaopatrzyć się w ubranko dla psa, które ochroni go przed chłodem, wiatrem czy nawet opadami atmosferycznymi. Co jeszcze warto kupić dla psa przed zimą?

Zadbaj o pupila zimą

Praktycznie każda osoba, która wychodzi na spacer z psem w zimie, z łatwością zauważa, że pies może mieć przemoczone futerko czy trząść się z zimna, nawet po krótkim wyjściu w niepogodę. A jednak trzeba się z nim przejść. Dlatego tak popularne są różnego rodzaju wdzianka dla psów, które chronią choćby przed deszczem i śniegiem. Można je znaleźć w wielu rozmiarach, choć większość oferowana jest dla małych ras psów, które zimę znoszą najgorzej.

Z powodzeniem możemy też znaleźć małe kaloszki dla psów. Ważne są też odpowiednie legowiska dla małych psów, które zapewnią im wygodę, ale też ciepło. Zwłaszcza wieczorami czy nad ranem w mieszkaniu może się robić chłodniej. My możemy ubrać sweter czy okryć się kocem, ale pieski potrzebują przytulnego posłania, na którym będzie im ciepło i będą mogły spać niezależnie od temperatury w domu. Koniecznie trzeba też zadbać o karmę wysokiej jakości, która ma dużo mikro- i makroelementów oraz białka. Warto zaopatrzyć się też w miseczki, które zachęcą psa do jedzenia przysmaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × 4 =