Rodzaje drzwi do biura

Rodzaje drzwi do biura

Drzwi do biura to ważny element wyposażenia, choć często bywa on traktowany po macoszemu. Wbrew pozorom drzwi pełnią nie tylko funkcję stricte użytkową, ale w znaczny sposób wpływają na bezpieczeństwo i stronę wizualną pomieszczenia biurowego. Dobrze dobrane z całą pewnością posłużą przez długi czas.

Bezpieczne i estetyczne drzwi przesuwane stalowe

Doskonałą propozycją do biur okazują się drzwi przesuwane stalowe, łączące komfort użytkowania, wygodę i estetykę. Na rynku znaleźć można szeroki wachlarz propozycji, dzięki czemu znalezienie optymalnego rozwiązania nie powinno stanowić problemu. Godny podkreślenia jest także fakt, że drzwi przesuwane stalowe to w przeważającej większości modele cichobieżne, które nie w żaden sposób nie zakłócą spokoju w biurze, a co ważniejsze, skutecznie wyciszą odgłosy dochodzące z zewnątrz, zapewniając jednocześnie szeroko rozumiany komfort pracy.

Designerskie drzwi przesuwne Barn Doors

Zwolennicy nietuzinkowych rozwiązań, preferujący przede wszystkim klasykę, bardzo często decydują się na drzwi przesuwne Barn Doors. Ich cechą jest przede wszystkim niebanalny, wyjątkowy design, dlatego też idealnie sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim, rustykalnym, a także w nowoczesnych loftach.

Ciekawostką może okazać się fakt, że drzwi te produkowane są zgodnie ze starym, angielskim wzorem, dzięki czemu idealnie zachowują odpowiednie proporcje i styl, zapewniając jednocześnie optymalny komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Są to modele, które bez obawy można montować w celu rozdzielenia przestrzeni użytkowej. Niepodważalną zaletą drzwi przesuwane Barn Doors jest to, że umożliwiają one bezproblemowe zagospodarowanie nawet niewielkich przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × pięć =