Sposoby na jędrną skórę

Sposoby na jędrną skórę

Młodość, jędrność, elastyczność. Czas, dodatkowe i później utracone kilogramy, ciąża. Bardzo wiele czynników przyczynia się do utraty przez naszą skórę jędrności. Chcąc zachować piękny wygląd staramy się, aby jedność towarzyszyła nam jak najdłużej. Jak ujędrniać naszą skórę ? O tym poniżej.

Po pierwsze sport

Podczas biegania, jazdy na rowerze, pływania, zajęć na siłowni, aerobiku czy innej aktywności fizycznej pobudzamy nasze mięśnie i spalamy zbędne kalorie. Napięte mięśnie przekładają się z kolei na jędrna skórę i smukłą sylwetkę. Ćwiczymy więc, aby wyglądać ciągnę pięknie i młodo.

Zdrowa dieta

Naturalne, zdrowe produkty to gwarancja dobrego samopoczucia i pięknego wyglądu. Jeżeli w naszej diecie goszczą słodycze lub słone przekąski, gazowane i słodkie napoje, fast foody i wszelkiego rodzaju wysoce przetworzona żywność, niestety. Możemy zapomnieć o jędrnej skórze, a więc jedzmy zdrowo! Do diety możemy też wdrożyć suplementy dostępne w aptekach, jednak pamiętajmy, wszystko z głową!

Domowe sposoby

Peelingi poprawiające jędrność skóry (w domu możemy wykonać np. peeling cukrowy, lub kawowy) zamiennie zimny i ciepły prysznic, masaże szorstką rękawicą. Czynności te możemy wykonać w domowym zaciszu. Przyczynią się do poprawy krążenia, a co za tym idzie do uzyskania jędrnej skóry. Kilka prostych sposobów, a możemy tym zdziałać naprawdę wiele jednak należy pamiętać, aby połączyć wszystkie wymienione wyżej czynniki. Stosowane wybiórczo i niesystematycznie nie przyniosą żądanych przez nas efektów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź: Jak zredukować cellulit na udach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jedenaście − dwa =