Sprzedaż mieszkania przez biuro nieruchomości

Sprzedaż mieszkania przez biuro nieruchomości

Sprzedaż mieszkania wiąże się z ogromnym stresem. Wymaga również dużo cierpliwości w związku z negocjacjami z potencjalnym kupującym. Do tego dochodzą rozmowy telefoniczne i ciągłe zapytania na temat oferty sprzedaży, które po dłuższym czasie są męczące. Jeśli chcemy efektywnie i szybko sprzedać mieszkanie, warto skorzystać z pomocy biura nieruchomości.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi biura nieruchomości?

Takie biuro ma dużą bazę klientów i dzięki temu, zwiększa się szansa, że w krótkim czasie sprzedamy mieszkanie w atrakcyjnej dla nas cenie. Ponadto promuje nasze ogłoszenie na wielu stronach internetowych i portalach branżowych. Pośrednik zajmuje się kontaktem bezpośrednim z klientem, odpowiada na e-maile i telefony, w naszym imieniu oprowadza zainteresowanego po mieszkaniu itd. Jeśli chcemy sprzedać mieszkanie w województwie śląskim, to np. biuro nieruchomości w Tychach doskonale zna rynek sprzedaży, a jego pracownicy wiedzą, gdzie rzeczywiście warto zamieszczać ogłoszenia sprzedażowe. Korzystanie z usług profesjonalistów jest bezpieczne i gwarantuje przeprowadzenie transakcji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Wybierając biuro nieruchomości np. http://remax-gold.pl/, można skrócić czas sprzedaży nawet o 40%, a dzięki umowie na wyłączność agenci biura zaangażują wszelkie możliwe środki na to, by zwiększyć wartość nieruchomości nawet o kilkadziesiąt procent. Pracownicy biura nieruchomości skompletują wszelkie wymagane dokumenty do umowy kupna- sprzedaży, dzięki temu sprzedający oszczędza czas i koszta. Tym sposobem sprzedawca nieruchomości zazwyczaj przyjeżdża tylko na czas zawarcia umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 17 =