Upięcia włosów na sezon zimowy – co będzie modne?

Upięcia włosów na sezon zimowy – co będzie modne?

Każda pora roku charakteryzuje się typowymi stylizacjami, które wyznaczają nowe trendy. Nie chodzi tylko o buty i ubrania, lecz także o fryzury. Podpowiadamy, jakie upięcia będą modne w nadchodzącym zimowym sezonie.

Trendy z wybiegów mody

Trendy na nadchodzącą zimę powinny spodobać się większości kobiet, głównie dlatego, że najmodniejsze będą proste rozwiązania. Większość fryzur nie wymaga długich godzin spędzanych przed lustrem, można je wykonać samodzielnie, a całość nie powinna zająć dłużej niż 5 minut. Jednym z upięć, który powróci do łask, będzie klasyczny gładki kok z zaczesaną górą. Stylowe upięcie można podkreślić za pomocą ozdobnych spinek, które znajdziemy np. na stronie: https://edibazzar.pl/.

Jednym z najmodniejszych uczesań będzie to wykonane na bazie rozpuszczonych włosów, lub z podpięciem ich, czy związaniem z tyłu. Świetnie sprawdzi się też dekoracyjna frotka lub fantazyjna kokarda, która idealnie dopełni tę skromną i prostą fryzurę. Będzie ona niezwykle wygodna oraz szykowna, świetnie sprawdzi się przy wielu okazjach, jak i przy codziennych stylizacjach.

Dobra wiadomość dla miłośniczek warkoczy – ten sezon będzie dobrą okazją, by móc je zaplatać. Odchodzi się jednak od klasycznych warkoczyków, na rzecz mniejszych, które mogą znajdować się pomiędzy rozpuszczonymi włosami lub być przy samej twarzy. Panie, które mogą pochwalić się pięknymi, kręconymi kosmykami, będą mogły po rozczesaniu ich, spiąć je w niski kucyk, który będzie bardzo modny w tym sezonie. Im większa objętość włosów, tym lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × dwa =