Vintage w salonie – ciekawe rozwiązania

Vintage w salonie – ciekawe rozwiązania

Domowe wnętrza mogą być urządzone w taki sposób, aby nie tylko zapewniały odpowiedni komfort, ale także zachwycały pod względem designu. Sklepy meblowe obfitują w ciekawe propozycje aranżacyjne, które można włączyć do poszczególnych pomieszczeń. Warto też uruchomić własną kreatywność, aby aranżacje stały się odzwierciedleniem potrzeb i gustu właścicieli. W nowoczesnych aranżacjach bardzo efektownie prezentują się np. elementy nawiązujące do klimatu sprzed lat. 

Domowe aranżacje – moda na retro

Projekty aranżacyjne uwzględniające akcenty vintage cieszą się coraz większą popularnością. W takich pomieszczeniach zwykle wszystkie aspekty dopracowane są bardzo skrupulatnie, włącznie z najmniejszymi detalami. Aranżacje kryjące sobie urok dawnych lat mają w sobie coś wyjątkowego, co również przekłada się bezpośrednio na przyjemność korzystania z takich wnętrz. Warto dokładnie zapoznać się z asortymentem meblowym, który pozwoli na wykreowanie takiego właśnie klimatu.

Atrakcyjne meble w stylu vintage przyciągają uwagę stylem wykończenia i efektownymi materiałami, które zostały wykorzystane do realizacji. Zwykle kluczową rolę odgrywa lite drewno, które prezentuje unikalną strukturę usłojenia danego gatunku drewna. Często są to projekty dębowe i sosnowe, ale także bardziej egzotyczne – np. palisander czy mango. W domowych wnętrzach, a szczególnie w salonie fenomenalnie wyglądają stoliki kawowe i szafki RTV na stylowych nóżkach oraz różnego rodzaju sekretarzyki i konsole. Do przechowywania oferowane są piękne regały i komody, z gustownymi uchwytami i ozdobnie wykończonymi frontami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 13 =