Za pomocą jakich programów i narzędzi można rozwijać swoje umiejętności jako grafika?

Za pomocą jakich programów i narzędzi można rozwijać swoje umiejętności jako grafika?

Wiele utalentowanych plastycznie osób próbuje swoich sił w grafice komputerowej. Również osoby zajmujące się fotografią, reklamą, rysunkiem technicznym czy marketingiem korzysta z programów komputerowych do obróbki grafiki. Trudno określić który program jest najlepszy w danej sytuacji. Niektóre jednak programy są dużo bardziej pomocne w rozwoju umiejętności grafika.

Corel to marka z długoletnią tradycją

Już kilka pokoleń grafików komputerowych wychowało się na programach firmy Corel. Już na początku lat 90. ubiegłego wieku pojawiły się narzędzia oznaczone symbolem lecącego balonu. Programy graficzne Corel są ciągle udoskonalane i co jakiś czas pojawiają się nowe wersje. Najnowsza wersja, dostępna pod adresem https://itmedia.pl/kategoria-produktu/oprogramowanie/producent-aplikacji/corel/ pojawiła się niedawno na rynku. Zaletą tego oprogramowania jest to, że są to pakiety różnych programów, z których można korzystać w zależności od potrzeb. Jest narzędzie do obróbki wektorowej, edycji zdjęć, do wykonywania rysunków techniczny i moduł dla plastyków.

Narzędzia opatrzone są odpowiednimi instrukcjami, a firma organizuje specjalistyczne szkolenia, aby wszyscy użytkownicy mogli rozwijać swoje graficzne umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =