Za sprawą jakich cech odróżnić zegarek damski od męskiego?

Za sprawą jakich cech odróżnić zegarek damski od męskiego?

Zegarek jest elementem naszego życia, który nie tylko pomaga zorientować się w czasie i uniknąć spóźnienia. To jeden z produktów stanowiących ozdobę, a nawet mówiący o poziomie zamożności. Czasami jednak pojawia się pytanie, jaki zegarek będzie odpowiedni dla mężczyzny, a jaki dla kobiety? Po czym to można odróżnić?

Zegarki na każdą rękę

Najprostszą opcją jest skorzystanie z oferty jednego ze sklepów online z zegarkami, jak choćby https://kaktus24.pl/firm-pol-1308137292-DANIEL-WELLINGTON.html, a także zapytanie jednego z przedstawicieli o wchodzącą w grę różnicę. Ale można też samemu się zorientować jaki zegarek dla danej płci będzie odpowiedni, korzystając z wyszukiwarki Google.

Zegarki damskie można rozpoznać po mniejszych rozmiarach, kolorze, kopercie i pasku. Kobiety mają drobniejsze nadgarstki i delikatne dłonie, więc i zegarek powinien zawierać bardziej subtelną budowę. Natomiast męskie czasomierze – czy to sportowe, czy eleganckie – są grubsze i posiadają koperty o rozmiarze powyżej 40 milimetrów średnicy. Ogólnie zegarek dobiera się do wielkości nadgarstka. Mężczyźni o dużych dłoniach powinni wybierać bardziej solidne produkty. Mężczyźni o nadgarstkach szczuplejszych – mniejsze. Ale nie tak małe jak ma to miejsce u kobiet, gdyż nie będzie to wyglądało estetycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + dziewięć =