Zegarek damski – czym warto się kierować przy wyborze?

Zegarek damski – czym warto się kierować przy wyborze?

Tradycyjne zegarki, noszone na nadgarstku już dawno przestały spełniać swoją podstawową rolę, jaką jest wskazywanie dokładnej godziny. Zastąpiły je w tym smartfony, co nie oznacza że warto zrezygnować z noszenia czasomierza. Teraz jest on jednak modnym i stylowym gadżetem, który stanowi znakomite uzupełnienie każdej stylizacji. Na co zwrócić uwagę wybierając zegarek damski?

Sportowy, klasyczny czy biżuteryjny?

Kupując zegarek należy przede wszystkim zastanowić się nad tym, jaki ma mieć charakter. Jeśli kobieta ubiera się na co dzień raczej na sportowo, warto żeby jej czasomierz również był utrzymany w takiej stylistyce (np. silikonowy pasek i kolorowa tarcza). Klasyczne zegarki na skórzanym pasku, to zaś idealny wybór do pracy i na co dzień dla pań, które preferują elegancki styl odzieży. Biżuteryjne zegarki na bransolecie, wysadzane kamieniami lub z ozdobną tarczą, sprawdzą się natomiast na wielkie wyjścia. Mogą zastąpić zwykłą bransoletkę i pięknie wyglądają nawet w towarzystwie wieczorowej sukni. Każdy zegarek musi współgrać z usposobieniem kobiety oraz odzwierciedlać jej styl ubioru, wówczas będzie spójny z całą stylizacja.

Zegarki ponadczasowe, dla każdej kobiety

Podjęcie decyzji odnośnie zegarka bywa czasami trudne – szczególnie jeśli ma to być prezent. Najlepiej postawić wtedy na czasomierze o ponadczasowym charakterze. Świetnie wyborem będzie choćby zegarek damski Daniel Wellington na skórzanym czarnym pasku, z czarną tarczą i srebrną kopertą. Taka uniwersalna kolorystyka oraz subtelny design pasują każdej kobiecie, bez względu na wiek i wykonywany zawód. Czasomierz tego typu jest najbezpieczniejszym wyborem i posłuży przez naprawdę długi czas – jest odporny na zmieniające się trendy. Można ubierać go na co dzień i przy wyjątkowych okazjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + trzy =